رازهای مطب پزشک اطفال

رازهای مطب پزشک اطفال

پزشک اطفال امروز به بررسی مطلبی در رابطه با رازهای مطب پزشک اطفال می پردازد.

طبق گفته های پزشک اطفال، در این پست رازهای مطب پزشک اطفال و چگونگی حل این رازهای مطب گفته شده است.

 

رازهای مطب پزشک اطفال

ممکن است سولات زیادی درباره پزشک اطفال کودکتان یا یک دندانپزشک اطفال خوب داشته باشید، اما ممکن است یکسری سوالات هم باشد که شما از پرسیدن آن ها واهمه دارید : آیا از اینکه یک تاخیر با صحبتتان انتهای معاینه بیمار ایجاد کرده اید عصبانی می شود؟ اما شانس به شما رو آورده است، زیرا پزشک اطفال یا دندانپزشک اطفال خوب، دکتر رکنی، برای شما راه حل هایی دارد. ما با بسیاری از پزشک های اطفال، پرستاران صحبت کرده ایم تا 5 رازی که باید بدانید را به بیماران ارائه دهیم.

راز اول : اگر فکر می کنید که بهترین وقت ویزیت در مطب پزشک اطفال برای کودکتان با پزشک اطفال یا دندانپزشک اطفال خوب، روز اول هفته یعنی شنبه است، فراموش کنید. روز دیگری را انتخاب کنید، زیرا شنبه ها پر از ملاقات هایی از کودکان با پزشک اطفال یا دندانپزشک اطفال خوب است، کودکانی که در طول آخر هفته مریض شده اند. بنابراین چه زمانی برای ویزیت بهتر است؟ جهت اولین ملاقات صبح بهتر است(از سه شنبه تا جمعه)

راز دوم : وب سایت مطب یا وب لاگ یک پزشک اطفال یا دندانپزشک اطفال خوب دوست شما هستند. 36% از پزشک های اطفال یا دندانپزشک های اطفال خوب 11 الی 15 دقیقه از وقتشان را با بیمارانشان می گذرانند، و 20% از آن ها به 1 تا 10 دقیقه کاهش پیدا می کنند. این شمارش دقایق را با یکسری تحقیقات سریع از قبل انجام دهید.

رازهای مطب پزشک اطفال

راز سوم : می توانید یک ویزیت طولانی مدت رزرو کنید. نگران نیازهای کودکتان به چیزهای بیشتر از یک آنتی بیوتیک باشد؟ اگر فکر می کنید مشکلتان با بیشتر از 10 دقیقه حل نمی شود، وقتتان را با یک مشاور تنظیم کنید. پزشک اطفال یا یک دندانپزشک اطفال خوب زمانی ناراحت می شود که شما انتهای ویزیت آن ها را با یک امر تعجب آور مواجه کنید. یک پزشک اطفال یا دندانپزشک اطفال خوب می گوید :” در زمانبندی من، 6 ملاقات ده دقیقه ای معمول هستند. اما مشاوره ها می تواند از 30 دقیقه به 1 ساعت بکشد.”

راز چهارم : مطب به یاد خواهد داشت که آیا شما شلوغ بودید یا خوب بودید. زمانی که شما در اتاق انتظار بیشتر از یک ساعت معطل می شوید و هم زمان کودکتان گریه می کند، آرزو می کنید که ای کاش در وضعیت بهتری بودید. خب، سعی خودتان را بکنید. هر چه آرام تر باشید، بیشترین کمک را از کارمندان دریافت می کنید؛ آن ها بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند اگر بسیار خوب باشید.

راز پنجم : شما مجبور نیستید در اتاق انتظار منتظر بمانید. پراسترس ترین بخش یک ویزیت، ملاقات با دکتر نیست. اینکه از اتاق انتظار نجات پیدا کنید، جایی است که کودک مریضتان مجبور است تحمل کند. ممکن است به طور متوسط، 20 دقیقه منتظر باشید، آن هم در فضایی که ممکن است میکروب بیشتر باشد. به مسئول پذیرش بگویید که در راهرو هستید. ممکن است به تلفن همراه شما زنگ بزند زمانی که اتاق آماده باشد. یا اینکه هر 5 دقیقه سرک بکشید.

مطالب آموزشی 

دندانپزشک اطفال