دندانپزشک

 دندانپزشك دارای علم مطالعه و تشخيص علائم بيماري هاي دهان و دندان، و راههاي پيشگيري و درمان اين بيماريهاست. خانم دکتر رکنی دندانپزشک اطفال خوب در تهران می باشد که در عین حال پزشک اطفال نیز می باشد.

ترس از دندانپزشک در بین همه ی اقشار جامعه و همه ی سنین خصوصاً کودکان و اطفال وجود دارد. روکش، ایمپلنت، ارتودنسی، جرم گیری، پرکردن دندان و سایر کارها با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت در مراجعه به دندانپزشک باید مد نظر باشد تا رضایت کامل حاصل شود. تمام خدمات دندانپزشکی به خوبی ارائه نمی شوند مگر اینکه توسط دندانپزشک اطفال خوب در تهران که کارکشته و البته با اخلاق باشد، انجام گیرد.

دندانپزشک

دندانپزشک

 

مرکز دندانپزشکی دکتر رکنی با داشتن امکانات درمانی مجهز، کادر متخصص، داشتن امکانات دندانپزشکی بدون درد و همچنین داشتن محیطی دلنشین و آرامش بخش برای کودک از قبیل اتاق جایزه و سرگرمی و بازی اضطراب کودکانتان را از بین برده و دوستی قابل اعتماد برای فرزند عزیز شما خواهد بود . این کلینیک تخصصی دندانپزشکی شامل بخش دندانپزشکی ترمیمی با لیزر برای کودکان ، ارتودنسی کودکان، دندانپزشکی کودکان می باشد و با داشتن دندانپزشک اطفال خوب انجام کارهایی تخصصی مثل دندانپزشکی اطفال بدون بیهوشی ارائه می نماید.

پس از یک بار مراجعه به این مرکز ،برای همیشه سلامت دندان های فرزندتان رابه ماخواهید سپرد . 

دندانپزشکی دکتر مهسا رکنی با خدمات جدید دندانپزشکی ترمیمی برای کودکان و همچنین برای بزرگسالان نیز در خدمت شما و فرزندان دلبندتان می باشد.امیدواریم در ارائه خدماتی عالی بتوانیم همواره رضایت شما را داشته باشیم.