سندرم Bottlemouth

سندرم Bottlemouth

دندانپزشک اطفال خوب درباره بهداشت دهان و دندان در کودکات گفته است که مطمئنا دغدغه بسیاری از والدین نسبت به فرزندانشان می باشد.دندانپزشک اطفال خوب در این باره برای شما از سندرم Bottlemouth صحبت خواهد کرد که می توانید در ادامه آن را بررسی کنید.

 

سندرم Bottlemouth

دندانپزشک اطفال خوب می گوید سندرم Bottlemouth، نوع خاصی از پوسیدگی دندان در کودکان بسیار کوچک است. به این صورت است که توسط قرار گرفتن در معرض مایعات شیرین و یا شیر با زمان طولانی مدت ایجاد می شود. کودکانی که در معرض خطر سندرم bottlemouth قرار دارند، با بطری شیر یا آب به رختخواب می روند و در زمان naptime و خواب این بطری به دنبال آن ها می باشد. آن ها همچنین در طول روز این نوشیدنی های شیرین یا شیر را در اطراف با خود حمل می کنند. این رایج ترین مورد در دندان جلو بالا است. کودکان مبتلا به سندرم bottlemouth اغلب نیاز به عمل جراحی دهان با بیهوشی عمومی دارند.


آنچه به دنبال دارد :

1. لثه قرمز
2.
دهان تحریک پذیر
3.
دندانی نرمال به نظر نمی رسد.

چه کاری در این مورد باید انجام داد:

سندرم Bottlemouth

سندرم Bottlemouth

 

پدر و مادر باید مراقبت های اولیه را در نظر بگیرند:

1. آیا فرزند شما یک بطری شیر یا آب میوه (یا هر مایع حاوی قند) در naptime، خواب را از دست نمی دهد، و یا اینکه در طول روز با خودش حمل می کند. تنها راه می تواند این باشد که کودکتان را به میان وعده و یا وعده های کامل مخصوص عادت دهید.

2. دهان فرزند خود را تا حد امکان بعد از استفاده از مایعات شیرین شستشو دهید.
3.
حتی به یک دقیقه دادن بطری حتی آب راضی نشوید.

دیگر مراقبت های لازم :
پدر و مادر کودک حتما باید این موارد را در نظر داشته باشند و بسیار در این زمینه دقت داشته باشند تا فرزندشان تحت نظر دندانپزشک باشد.

مطالب آموزشی 

دندانپزشک اطفال