نظر پزشک اطفال درباره سکسکه کودک

نظر پزشک اطفال درباره سکسکه کودک

طبق گفته پزشک اطفال، بسیاری از مادران نگران این هستند زمانی که نوزادشان سکسکه می کند، چه اقداماتی انجام دهند.

به طور مثال پزشک اطفال می گوید این اتفاق بیشتر زمانی دیده می شود که نوزاد شیر مادر و یا شیر خشک را نوشیده و بلافاصله بعد از آن سکسکه می کند، سوالی که پیش می آید اینکه چه راه حلی می تواند برای این مساله باشد.

در ادامه مطلب به این موضوع که پزشک اطفال اشاره کردند خواهیم پرداخت.

سوالی که در اینجا پیش می آید این است که کودک من به طور مرتب سکسکه می کند. چه کار می توانم انجام دهم؟

 

طبق گفته های پزشک اطفال، سکسکه در نوزادان بسیار متداول است. زمانی که سکسکه ما را آزار می دهد، معمولا این سکسکه نوزاد را اذیت نمی کند.

با توجه به نظر پزشک اطفال و یا دندانپزشک اطفال خوب، اگر به زمان بارداری برگردید، ممکن است سکسکه نوزادتان در شکمتان را به یاد آورید. (کوچک، همراه با حرکت های پرشی) ـ که هم رایج است و هم عادی.

هیچ کاری لازم نیست که شما انجام دهید. سکسکه ها خودشان به مرور از بین می روند، و همانطور که نوزاد بزرگ تر می شود، معمولا این سکسکه ها کاهش پیدا می کنند.

پزشک اطفال می گوید شیر دادن نوزاد بعضی اوقات به کاهش این سکسکه کمک می کند. به عبارت دیگر، بعضی نوزادان هم هستند که زمانی بیشتر سکسکه می کنند که شیر خورده اند و نیاز به یک استراحت در بین شیر خوردن دارند. هر دو روش را طبق نظر پزشک اطفال امتحان کنید و ببینید کدام بهتر کار می کند.

بر اساس گفته های دندانپزشک اطفال خوب و یا پزشک اطفال، اگر سکسکه دارد بدتر می شود، یا نوزادتان از این وضعیت ناراحت است، به پزشک اطفال نوزادتان زنگ بزنید.

نظر پزشک اطفال درباره سکسکه کودک

مطالب آموزشی 

دندانپزشک اطفال