مسافرت با خانواده

مسافرت با خانواده

پزشک اطفال درباره مسافرت با خانواده پیشنهادات و توصیه هایی دارد که بهتر است والدین آن ها را در طول سفر در نظر بگیرند. سوالی از طرف دندانپزشک اطفال خوب و یا پزشک اطفال مطرح می شود که در صورت رفتن به مسافرت با خانواده چه چیزهایی باید به کودک داد تا حس تهوع و یا بیماری های دیگر را نداشته باشد؟ گفتنی است که سفرهای با کشتی و یا هواپیما و یا حتی ماشین و اتوبوس هم این مشکلات را به دنبال دارند. در ادامه پاسخ را ببینید.

دندانپزشک اطفال خوب در تهران می گوید که هیچ چیز نمی تواند تعطیلات شما را مانند حس تهوع خراب کند. راه های زیادی برای مقابله با این حس در کودکان و یا حتی والدیم وجود دارد که حتی اگر روی کشتی و یا داخل ماشین باشند.

مسافرت با خانواده

به کودکتان آموزش دهید که علائم این حس را بشناسد و او را تشویق به گفتن اینکه می خواهند استفراغ کنند، کنید تا هر چه زودتر به شما اطلاع دهند. این موارد زیر را به او پیشنهاد کنید و یا خودتان هم رعایت کنید:

 جلوگیری از خواندن و یا با استفاده از دستگاه های دیجیتال.
 
خوردن نور، سالم، وعده های غذایی غیر چرب در حالی که سفر.

به محض اینکه کودکتان شروع به این در خود کرد، مجبورش کنید چشم هایش را ببندد، یا نقطه ای در دوردست را در نظر بگیرید و به او نشان دهید تا به آن نگاه کند، تا این که به چیزهای نزدیک نگاه کند.

تنفس عمیق می تواند تسکین سریع برای بیماری را به ارمغان بیاورد. آواز خواندن هم راه بسیار خوبی می باشد تا کودکتان تنفس عمیق را با این کار انجام دهد.

فررزندتان را روی زمین بخوابانید و پارچه ای سرد روی سرش قرار دهید.

داروهایی هم در این زمینه پیشنهاد می شود که به شما معرفی می کنیم:

درامامین، که هم چنین دیمن هیدرینات هم شناخته می شود. بدون نسخه هم قابل خریداری است.

زوفران یک داروی نسخه ای می باشد که برای تهوع شدید است. صحبت کردن با پزشک اطفال خود لازم است که بدانید برای کودکتان مناسب است یا خیر.

مطالب آموزشی 

دندانپزشک اطفال