نظر دندانپزشک اطفال درباره نیش زنبور

نظر دندانپزشک اطفال درباره نیش زنبور

در این پست، پزشک اطفال و یا دندانپزشک اطفال خوب، دکتر رکنی، می خواهد به بحث گزیدگی زنبور بپردازد. گزیدگی زنبور، این گزیدگی که بسیار دردناک و سوزش آور است.

طبق نظر دندانپزشک اطفال خوب و یا پزشک اطفال این موضوع بررسی خواهد شد. برای اینکه اطلاعات بیشتر در رابطه با این نوع گزیدگی به دست آورید، به ادامه مطلب رفته و به گفته های دندانپزشک اطفال خوب و یا پزشک اطفال خواهیم رسید.

 

نظرات دندانپزشک اطفال خوب درباره نیش زنبور

طبق گفته های دندانپزشک اطفال خوب و یا پزشک اطفال نیش زنبور موجب درد و ناراحتی موقتی می ‌شود، اما مشكل جدی یا همیشگی برای سلامت ایجاد نمی کند. گاهی ممکن است موجب عفونت‌ هایی شود كه نیاز به درمان دارد و یا واكنش‌های آلرژیكی (حساسیت) را به وجود آورد که می ‌تواند جدی و یا حتی كشنده باشد.

والدین باید علامت ‌های متفاوت عفونت یا واكنش  آلرژیك را تشخیص دهند و در همان لحظه مراقبت‌ های پزشكی را فراهم سازند.

مشخصه های گزیدگی زنبور از نظر پزشک اطفال و یا دندانپزشک اطفال خوب :

از نظر پزشک اطفال و یا دندانپزشک اطفال خوب، یک کودک که زنبور نیشش می زند، شامل مشخصه هایی مانند این است که در ابتدا احساس سوزشی به خاطر نیش وارد شده در بدن می کند.

نشانه های اصلی آن درد، خارش، تورم و قرمز شدن می باشد.

نظرات دندانپزشک اطفال درباره نیش زنبور

طبق گفته های دندانپزشک اطفال خوب و یا پزشک اطفال، درد شدید یا سوختگی در ناحیه گزیدگی تا 1 یا 2 ساعت می باشد. خارش هم همراه این درد می باشد.

  • تورم : تورم عادی، می تواند تا 24 ساعت بیشتر شود . اگر تورم به اندازه چشم بود، این خطرناک نیست.

 

  • قرمز شدن : نیش زنبور، طبق گفته های دندانپزشک اطفال خوب و یا پزشک اطفال می تواند باعث قرمزی شود. به این معنی نیست که عفونی شده است.

این قرمزی می تواند تا 3 روز و تورم تا 7 روز طول بکشد. همان طور که دندانپزشک اطفال خوب و یا پزشک اطفال گفته است.

مطالب آموزشی 

دندانپزشک اطفال